Nasi przyjaciele

niekupiejedzenia.blogspot.com – najbardziej się cieszę, że moja próba pokazała mi, że istnieje alternatywa do systemu dogmatów, nakazów i zakazów zwanych Matriksem czy „cywilizacją zachodnią”. Cały czas w 90% jestem uzależniony od „cywilizacji”, ale tej jeden krok w dobrym kierunku już mi wiele dał. Gdy obierzemy kierunek przeciwny do Matriksa to z każdym dniem się od niego oddalamy.

zdrowoinatemat.pl – jestem wielbicielką natury w każdej dziedzinie naszego skomercjalizowanego i pełnego sztuczności życia. Chciałabym po prostu zwrócić uwagę odwiedzających na naturę, która w swej różnorodności jest hojna i warta wykorzystania również w czasach pędzącej i często depczącej po niej cywilizacji. Z wykształcenia jestem diagnostą laboratoryjnym, a z zamiłowania kurą domową na wolnym wybiegu.

organiczni.baranowscy.eu – na tym blogu znajdziecie porady dotyczące wszystkiego, co w życiu mojej rodziny łączy się z działaniem dla natury. Znajdą się tu również przepisy na potrawy, które gotuję z myślą o moim starszym synku. A także recenzje książek, artykułów, opinie na temat aktualnych wydarzeń, może nieco historii, ciekawostki… i dużo, dużo wskazówek, przetestowanych i okraszonych zdjęciami.

slonecznybalkon.pl – prowadzę tego bloga od kwietnia 2012 i mam zamiar prowadzić go tak długo dopóki starczy mi sił. Znajdziesz tu informacje na temat moich zmagań z uprawą roślin jadalnych na balkonie w mieście. Dodatkowo zamieszczać będę artykuły z poradami dot. uprawy roślin. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i zostaniesz na dłużej!

relishmeals.blogspot.com – bez czego nie mogę się obejść? Wielu drobiazgów, wielu banałów. Muzyka, pisanie, malarstwo, rysunek. Wszystkie te książki, wszystkie filmy i opowiadania, które na przestrzeni lat kształtują moją psychikę. Psychologia, konik, który odziedziczyłam po mamie. Aromatyczna kawa i koty, te białe, te spokojne. Estetyka, ład i porządek.

ziolowyzakatek.com.pl – mój blog jest blogiem z przechyłem ziołowo-naturalnie-kulinarnym. Interesuje mnie tworzenie od podstaw. Domowe sery, fermentacja, wędliny, gotowanie z ziołami? Nie ma sprawy! Chciałabym pokazać, jak wiele rzeczy można samemu zrobić w domu Jestem niespokojnym duchem, który ciągle poszukuje. Pasjonuje mnie odkrywania nowych lądów, praca z nowymi składnikami.

empatia.pl – stowarzyszenie Empatia zostało założone przez grupę osób przekonanych o konieczności głębokich zmian kulturowych, szczególnie w dziedzinie stosunku człowieka do innych czujących istot. Wybieramy weganizm jako ideę i sposób życia pełen szacunku i współczucia, które nie ograniczają się tylko do ludzi. Cenimy wszystko, co do takiego życia prowadzi.

zostawcie.pl – jest wyrazem sprzeciwu wobec kolejnych regulacji ograniczającym wolność produkowania i sprzedaży produktów regionalnych i tradycyjnych. Celem jest doprowadzenie do uchylenia bezsensownych przepisów i przywrócenie legalności sprzedaży produktów przez rolników i małych producentów bezpośrednio do konsumentów.

kasiaweganka.blogspot.com – mam na imię Kasia, mam 27 lat. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia. Mięsa nie jem od 14 lat. Na blogu dzielę się przepisami wyłącznie roślinnymi, ale mój sposób odżywiania to weganizm zahaczający czasem o wegetarianizm oraz witarianizm.

ziolowawyspa.pl – to jest moja ziołowa wyspa – wyspa akceptacji, spokoju i miłości. Miłości do natury, bliskich i siebie. Ta ziemia pokazała mi, jak można się żywić, leczyć i pielęgnować ciało. Mam ochotę podzielić się z wami przepisami, radami i przemyśleniami, a z czasem też zaprosić chętnych, by sami mogli zaznać przyjemności bycia tutaj.

 
 

Możemy informować Ciebie o najzdrowszych przepisach..

Dodatkowo będziesz z nami w kontakcie a my z Tobą. Jeśli wydarzy się naprawdę coś istotnie ważnego lub odkryjemy niesamowicie smaczny i zdrowy przepis to dostaniesz od nas wyjątkową pyszną informację. To jak?

Twoje dane są z nami bezpieczne. Nie wysyłamy reklam.