O nas

myNaszą pasją jest jedzenie, dlatego większość produktów staramy się kupować na lokalnym rynku albo od sprawdzonych rolników, tak aby mieć pewność, że to co jemy jest nie  tylko dobre ale i zdrowe. Przejdź na stronę ekolokalnie.pl i pozostaw do siebie kontakt, dzięki czemu dostaniesz informacje jak tylko ruszymy z naszą stroną główną. Dowiesz się gdzie możesz kupować zdrową żywność, bezpośrednio od rolników z Twojej okolicy! Chcesz otrzymywać nasze przepisy na swój adres email? Zapisz się na listę tutaj.

Chcesz do nas napisać? ekolokalnie+hello w domenie gmail.com

Kim jesteśmy? Parą 30+ latków, która mieszka w samym sercu (naszym zdaniem) najpiękniejszego miasta w Polsce, czyli Gdańska. Z tego też powodu niestety nie posiadamy żadnej ziemi, którą moglibyśmy uprawiać, aby zajadać się swoimi lokalnymi plonami. Wierzymy w to, że kiedyś uda nam się przenieść w nasze ukochane góry, wybudować tam dom z gliny i słomy, uprawiać mały ogródek, który zapewni nam samowystarczalność warzywną. W koło nas będą góry, łąki i lasy, a jedyne co nas będzie łączyć z cywilizacją, to internet oczywiście i tacy prawdziwi górscy wędrowcy, którzy znajdą u nas schronienie i pyszny posiłek.. hmmmm… ależ się rozmarzyliśmy.

Jak widzisz jesteśmy marzycielami i mamy dla jednych duże, dla innych może i małe, plany na przyszłość.
Podsumowując, naszym największym marzeniem i celem jest zbudowanie ekologicznego domu na kawałku zdrowej ziemi, gdzieś gdzie będzie można postawić kilka chatek dla pszczół i liczyć na to, że będą się dzielić z nami swoim miodem. Gdzieś gdzie będzie miejsce na kozy dające zdrowe mleko, na smaczne lokalne sery. Gdzieś gdzie będzie dużo miejsca na wszelkiego rodzaju drzewa owocowe, orzechowe i unikalny warzywny ogród. Taki mały raj na ziemi. Możesz nam w tym pomóc, wysyłając dobre myśli i pozytywną energię prosto z serca.

 
 

Możemy informować Ciebie o najzdrowszych przepisach..

Dodatkowo będziesz z nami w kontakcie a my z Tobą. Jeśli wydarzy się naprawdę coś istotnie ważnego lub odkryjemy niesamowicie smaczny i zdrowy przepis to dostaniesz od nas wyjątkową pyszną informację. To jak?

Twoje dane są z nami bezpieczne. Nie wysyłamy reklam.