Ukryte terapie i wywiad z autorem

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym nowotworom. Książka „Ukryte Terapie” powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznych są zupełnie nieznane.

Autor publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metody leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr. Uffe Ravnskov.

Pokaż filmy swoim znajomym i udostępnij link na facebook lub g+
Zapraszamy po więcej podobnych filmów na naszą playlistę na YouTube

na google+
 

Wszystkie komentarze

 1. Typowa promocja książki, zdenerwowały mnie te filmiki. Facet wykrzykuje, że to bzdura tamto bzdura a niczego nie zgłębia, nie podaje żadnych konkretnych rozwiązań prześlizguje się po tematach bez wyjaśniania czegokolwiek do końca. Podejrzewam, że w jego książkach również są same pobieżne opisy sytuacji patologicznych bez podawania szczegółów tych mechanizmów i bez podania recepty jak konkretnie sobie radzić ech.

  • Oczekiwała Pani, że co, przeczyta całą książkę, oczywiście, że to jest swego rodzaju reklama, ale jeśli ktoś, choć odrobinę się interesuje swoim zdrowiem a nie tylko chodzi po lekarzach i udaje, że chce być zdrowym, to wie, że jest już kilku autorów, niemieckich, rosyjskich lekarzy, którzy opisują podobne problemy jak Pan Zięba. Książka jest na pewno warta uwagi, wybór każdy ma, i nikt nikogo do niczego nie zmusza.

  • …Pani Agata jest chyba z branży medycznej…., że tak żywiołowo reaguje na tematy „alternatywnej opcji”….

 2. osoba prywatna says:

  Typowy głos znafcuf medyczyny – Pasternak-Komskiej.
  Z pewnością ta pani wierzy jeszcze w chemioterapię, radioterapię i całą tę medycynę którą stworzył
  Rockefeller ze spółką. O naiwności!

 3. Popieram przedmówcę !!!!!!!!. Żal bierze czytając tej Pani wypociny. Życzę jej wspaniałego zdrowia z taką bazą swoich wiadomości.

 4. Witam, a ja wlasnie czytam ksiazke (prawie koncze). Jest rewelacyjna. Opisuje dokladnie wiele przykladow i przytacza proste i skuteczne rozwiazania, oparte na potwierdzonych badaniach naukowych (podaje zawsze zrodlo). Pan Z. jest wiarygodny. Ja osobiscie interesuje sie medycyna naturalna (i nie tylko) od wczesnych lat 80-tych. Mysle, ze sama uratowalam sobie zycie, Bylo ze mna calkiem zle. Duzo czytam opracowan w jez. angielskim. O wielu podobnych kwestiach juz czytalam, ale dzieki panu Z wszystko mi sie swietnie uklada w glowie.. Oczywiscie odkrywam mase nowych kwestii na ktore sama bym nie wpadla (chodzi o zrodla). Trzeba byc niezwykle bystrym i ciezko pracowac, aby zebrac tak ogromna wiedze. …a jak funkcjonuje branza medyczna w Polsce i na swiecie, sami wiemy. Jestem wdzieczna takim ludziom jak pan Zieba, bo oni nam pomagaja. Tu nie ma nabijania wielkiej kasy, jak to np. robia koncerny medyczne. Tym ktorzy chca pomoc sobie i bliskim szczerze i uczciwie polecam.

 5. Mam 66 lat i nie wiem co to lekarz, szpital i apteka !!!!! – natomiast wiem co to jest medycyna niekonwencjonalna z której korzystam ja i cała moja rodzina.!!!!!!!!!! Pan Ziemba jest także moim przewodnikiem i doradcą !!!!. Wiem co jeść i nie pozwalam truć się przez koncerny farmaceutyczne.!!!!! Mój wygląd i energia, którą posiadam jest żywym przykładem ….

Dodaj komentarz