Zamawianie jedzenia online w pyszne.pl

Zamawianie jedzenia online jeszcze nigdy nie było tak proste, zamawianie dzięki serwisowi pyszne.pl oraz aplikacji mobilnej.

Człowiek, aby żyć, musi jeść. Przygotowania posiłków zajmują każdemu z nas bardzo dużo czasu. Nie zawsze przygotowywane przez nas wystawne obiady, czy kolacje są podawane na czas. Goście czekają w napięciu, zgodnie z przysłowiem gdy Polak głodny to zły… W takich sytuacjach stresujesz się i Ty: ze zdenerwowania za bardzo przypiekasz główne danie, lub w czasie gotowania przesadzasz z soleniem…

Tych sytuacji możesz uniknąć dzięki bardzo prostym w obsłudze i przyjaznym serwisie, dostępnym na stronie pyszne.pl. Ten serwis może stać się Twoim przewodnikiem po restauracjach, które na pewno dostarczą punktualnie zamówione przez Ciebie jedzenie online. Serwis pyszne.pl ma w ofercie aż 1500 restauracji z szerokim wachlarzem menu, od restauracji przez wielkie „R” aż po dania azjatyckie i pizzę .Dzięki funkcji „wpisz adres dostawy”, wybierze dla Ciebie te restauracje, w których możesz swobodnie zamówić jedzenie online. Obawiasz się, że dane mogą być przetwarzane bez Twojej wiedzy? Firma chroni Twoje dane.

Pamiętaj, dostawca na pewno do Ciebie trafi, a Ty relaksujesz się, tylko czekasz… Oczywiście za tę przyjemność ponosisz koszty, ale możesz dokonać wyboru przy dokonywaniu zapłaty, za usługę zapłacisz online (kartą, PayPal) lub gotówką przy odbiorze zamówienia. Zamawianie posiłków może być jeszcze bardziej wygodne dzięki mobilnej aplikacji na smartfony z systemem Android, którą możesz pobrać za darmo z Play Store oraz zamówić ulubione jedzenie online, niezależnie od miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. Na przykład: spacerujesz z drogą osobą po parku, zgłodniałeś w pracy, czy jesteś na wycieczce. Masz do wyboru aż 1000 restauracji, jeżeli użyjesz aplikacji Play Store. Większość z nas nie rozstaje się z tabletem lub smartfonem, dlatego pyszne pl może towarzyszyć Tobie w podróży nie tylko po całej Polsce od morza po Tatry, ale również możesz z nami zwiedzać Niemcy i spróbować ich przysmaków np. tradycyjnego dania ratatouille.

na google+
 

Dodaj komentarz